ESCAPEQUEST
ESCAPEQUEST

dárkový certifikát

Doručení Českou poštou

Cena únikové hry

Cena hry závisí na typu, složitosti, úpravě a formátu služby, jakož i na čase a dni v týdnu, někdy na celkovém počtu hráčů v týmu.

Důležitá informace:
 1. Jmenovitá hodnota dárkového certifikátu platí jednorázově plné nebo částečné náklady na vyhledávací službu poskytovanou organizátorem
 2. V případě, že jmenovitá hodnota nestačí k plné úhradě za službu, je klient povinen uhradit chybějící rozdíl společnosti poskytující službu.
 3. Pokud je hodnota jmenovité hodnoty certifikátu vyšší než hodnota poskytované služby, není rozdíl vůči klientovi kompenzován.
 4. Certifikát můžete použít před vypršením platnosti. Po uplynutí platnosti certifikátu se považuje za použitý a nelze jej obnovit. Doba platnosti je uvedena v certifikátu včetně uvedeného data.
 5. Certifikát je platný pro všechny questové místnosti, které se účastní programu "Gift Certificate" na portálu escapequest.cz. Místnosti účastnící se programu jsou označeny ikonou „dárek“
 6. Chcete-li zobrazit všechny úkoly zapojené do programu Dárkový certifikát, musíte vybrat v nabídce vyhledávání v poli „způsob platby“ - „dárkový certifikát“ .

Důležité podmínky:
 1. Předběžná rezervace je vyžadována s uvedením jedinečného čísla certifikátu telefonicky: +420773399977, +420777236967; nebo online: escapequest.cz. Při rezervaci hry s ostatními certifikát zdroje není platný!
 2. Slevy a propagační nabídky nejsou platné, pokud hrajete s certifikáty.
 3. Při platbě za službu je povolen součet nominálních hodnot certifikátů.
 4. Pokud se klient zaregistroval, ale neobjevil se ve stanovenou dobu a neupozornil na změnu svých plánů za méně než 1 hodinu (písemně na admin@escapequest.cz или по телефону: +420773399977, +420777236967), Správa si vyhrazuje právo zrušit platnost certifikátu.
 5. Můžete si zakoupit certifikát a službu nepoužívat v přiděleném čase. V tomto případě však peníze za zakoupený certifikát nebudou vráceny.
 6. Zakoupený certifikát nelze vyměnit ani vrátit.
 7. Nepřenášejte číslo certifikátu třetím stranám, pokud jej chcete použít osobně..
 8. Certifikát pouze pro jedno použití. Jeden certifikát pro jednu hru (neexistuje žádný drcení certifikát pro jiné nominální)
 9. Po uplynutí platnosti certifikátu se automaticky zruší