ESCAPEQUEST
ESCAPEQUEST

Pravidla

Skutečné úkoly v žánru Vypadni z místnosti (Escape The Room) se nová zábava na světě stala populární. Na jednom místě nabízíme informace o všech existujících úkolech. Vyberte a zarezervujte správnou možnost.

Toto dobrodružství je obvykle pro společnost od 2 do 4 lidí . Větší počet lidí může vstoupit do místnosti a je předem dohodnuto se správou. Vše záleží na místnosti.

Průchod jedné místnosti v průměru trvá 60 minut (v závislosti na vybraném umístění). O hodinu později správce otevře dveře a úkol se považuje za nepřijatý.

Experimentujte! Hledejte nové způsoby řešení hádanek. Aby bylo možné najít klíč, nebo přijít s jiným způsobem, jak se dostat z místnosti, musíte vyřešit různé hádanky a vyřešit hádanky.

Průběh úkolu sleduje náš administrátor (pomocí webových kamer). V případě jakýchkoli otázek vám pomůže.

Pokud máte pocit, že jste zaseknutí a neumíte si poradit, potřebujete nápovědu - použijte tipy. Nápověda je vždy k dispozici. Počet výzev je omezen pouze vy a váš zájem.

Nemusíte mít zvláštní znalosti, vše, co musíte vyhrát, je být pozorný k detailům, logicky myslet, důvtipný a trochu štěstí! Ne všechny vodítka si můžete okamžitě všimnout a pamatujte si, že fyzická síla v této hře není nutná.

" Je zakázáno! Účastnit se opilého pátrání.                                     Lámání nábytku, dveří a dalších předmětů. Vezměte do místnosti gadgety a osobní věci.                                     Odstraňte prvky scenérie. V případě porušení má administrátor právo hru zastavit bez vrácení její hodnoty. “"

Pokud jde o dobrodružství, nezapomeňte se vyzbrojit dobrou náladou :) Koneckonců, tímto způsobem získáte mnohem větší potěšení ze hry a doprovodných hádanek. Je to skvělá příležitost k odpočinku s rodinou a přáteli . Je čas se dostat z místnosti!